Compress T.R.T. - 120kaps.

Tlačiť
Cena
19,90 €
Veľkosť

Výrobca:Nutrend
Popis

Stručný popis

Compress T.R.T. - Nutrend: T.R.T. je skratka troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella, ktoré podporujú dlhodobé udržanie anabolického (svaly budujúceho) stavu.

 

Popis produktu

Tribulus v najlepšej kombinácii. Na trh prichádza najsilnejšia kombinácia látok pre efektívne zvýšenie hladiny testosterónu.

T.R.T. je skratka troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella, ktoré podporujú dlhodobé udržanie anabolického (svaly budujúceho) stavu. Compress T.R.T. je najmodernejšia kombinácia funkčných látok pre/na zvýšenie hladiny testosterónu. Je jedinečnou kombináciou troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella. Ale to ešte nie je všetko, Compress T.R.T. je naviac obohatený o jedinečný antioxidačný systém o 90% štandardizovaný extrakt z cukrovej trstiny, ktorá je jedinečným zdrojom polikosanolov. Tie sú nevyhnutné pre správnu funkčnosť kardiovaskulárneho systému.

Je určený na:

  • zvýšenie hladiny testosterónu
  • pre podporu dlhodobého anabolického stavu v priebehu dňa
  • urýchlenie fyzickej a psychickej regenerácie
  • zlepšenie libida

 

Dávkovanie

  1. užívajte 2 kapsule Compress T.R.T. denne
  2. berte 1 kapsulu ráno pred raňajkami a 1 kapsulu večer pred
  3. nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje
  4. neprekračujte odporúčané dávkovanie

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky:2 kaps. 
Hodnoty: v 2 kaps. v 100 g
Extrakt z Tribullus terrestris 500 mg 37,8 g
Extrakt Rhodiola rosea 400 mg 27 g
Extrakt Trigonella foenum-graecum 200 mg 13,5 g
Extrakt z cukrovej trstiny 6 mg 405 mg

 

Zloženie

Extrakt Tribulus terrestris (60% saponínov), extrakt Rhodiola rosea (3% salidrosidov, 1% rosavinu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), extrakt Trigonella foenum-graecum (50% saponínov, dextrín), maltodextrín, extrakt z cukrovej trstiny (90% polikosanolov), protihrudkujúce činidlá oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.