Compress VOLCANO - 120kaps.

Tlačiť
Cena
28,90 €
Veľkosť

Výrobca:Nutrend
Popis

Stručný popis

Compress Volcano - Nutrend: je vulkán, ktorý dá vašim svalom tvar!

 

Popis produktu

Maximálna možná výroba a stimulácia oxidu dusnatého (NO) a extrémne predĺženie zadržania a využívania živín pre extrémny svalový rast.

Vďaka Compress Volcano ucítite príliv energie a sily, ktorú ste doteraz nezažili. Váš tréning môže byť konečne tak tvrdý a intenzívny ako ste si priali. Compress Volcano v sebe snúbi to najlepšie, čo na súčasnom trhu môžete nájsť! Konečne už nemusíte kombinovať nespočet produktov, nemusíte robiť ústupky! Compress Volcano vám ponúka to najlepšie ako z "west science underground" - z vied a znalostí západu, tak aj zažijete "east mystery" - tajomstvo východu.

RUSSIAN ADAPTOGEN MATRIX - "east mystery - tajomstvo východu - extrémna sila ruských bylín". Matrix je založený na starostlivo vybraných štandardizovaných extraktoch rastlín s najsilnejšími adaptogénnymi účinkami! Objavte aj vy adaptogény, rastliny s obsahom fytoekdysteroidov, eleutherosidov, salidrosidov a získate nový impulz pre váš hardcore tréning:

  • leuzea saflorová
  • rhodiola rosea
  • eleuterokok ostnatý

V Compress Volcano sú použité 3 najsilnejšie a špecificky najúčinnejšie ruské byliny:

1. Leuzea saflorová - stimuluje čisté anabolické pochody tým, že zlepšuje využiteľnosť amínokyselín vo svalovom tkanive a podporuje tak dlhodobú a vysoko kvalitnú proteosyntézu (syntéza amínokyselín vo svalovom tkanive) - podporuje masívny svalový rast.
2. Rhodiola rosea - podporuje využitie glukózy v pracujúcich svaloch, tým je zabezpečené maximálne predĺženie svalovej výdrže a oddialenie nástupu únavy ako fyzickej, tak psychickej. Ďalším veľkým benefitom je rýchly a kvalitný nástup regenerácie, ktorý je vďaka rastline rhodiola rosea zabezpečený v potrebnej výške tak, aby ste nasledujúci deň boli pripravení na ďalšiu dávku vášho tvrdého tréningu.
3. Eleuterokok ostnatý - zabezpečí masívne prekrvenie pracujúcich svalov a maximálne oddiali nástup únavy. Vďaka tomu môžete trénovať v takých objemoch, o ktorých ste zatiaľ len snívali. Extrakt eleuterokoku tiež zlepšuje využiteľnosť glukózy a lipidov (mastných kyselín) v zaťažovaných svaloch.

 

Dávkovanie

Pre podporu nárastu svalovej hmoty konzumujte 4 kapsule 30 minút pred výkonom a 2 kapsule ihneď po výkone. Pre maximálne zvýšenie intenzity a objemu tréningu konzumujte 6 kapsúl 30 minút pred tréningom. Pre urýchlenie a skvalitnenie regenerácie prehltnite 4 kapsule ihneď po ukončení športového výkonu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky:6 kaps. 
Hodnoty: v 6 kaps. v 100 g
L-Arginin 1 650 mg 22,3 g
L-Arginin-alfa-ketoglutarát 1 032 mg 13,9 g
L-Citrulin malát 786 mg 10,6 g
L-Glutamin 744 mg 10 g
Extrakt sibirského ženšenu 588 mg 7,9 g
Extrakt Rhodiola rosea 168 mg 2,3 g
Extrakt Rhaponticum carthamoides 132 g 1,8 g

 

Zloženie

L-Arginín, maltodextrín, L-Arginín-alfa-ketoglutarát, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), L-Citrulín malát, L-Glutamín, extrakt sibírskeho ženšenu (1 % eleutherosidov), extrakt Rhodiola rosea (3 % salidrosidov, 1 % rosavinu), extrakt Rhaponticum carthamoides (90 % ekdysteronov), protihrudkujúce činidlá oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý.