TEBEXEROL®

Tlačiť
Cena
58,50 €
Popis

Popis:

Výživový doplnok na rastlinnej báze so širokospektrálnymi účinkami na posilnenie imunity (humorálna a bunková imunita, vrodená imunita, regenerácia, protizápalové a protiradiačné účinky). Pôsobí na špecifickú imunitu, čo umožňuje zameranie sa na reguláciu bunkovej a humorálnej imunity. Tento produkt je vhodný najmä v prípadoch, ak sú pri liečbe podávané antibiotiká a iné imunosupresíva. Normalizuje počet lymfocytov a zloženie ich subpopulácií, funguje ako regulačný mechanizmus imunity, reguluje jej činnosť a produkciu monokinov a lymfokinov, normalizuje funkciu tvorby protilátok podľa typu imunoglobulínu.

Určený:

Všetkým osobám so zníženou imunitou organizmu
Osobám dlhodobo užívajúcim antibiotiká a iné supresíva
Osobám s infekciou tuberkulózy, MOR/TB, XOR/TB
Pacientom infikovaných vírusom HIV
Deťom a mládeži s častými ochoreniami spôsobenými zníženou imunitou organizmu
Starším ľudom na posilnenie imunity organizmu a zvýšenie kvality života

Výhody:

Jedinečné prírodné zloženie
Vysoká koncentrácia účinných látok
Nižšia spotreba farmaceutík
Vysoká vstrebateľnosť účinných látok a rýchla absorpcia k depozitným miestam
Maximálny komfort užívania

Dávkovanie:

Produkt sa dávkuje v dennej dávke 15 ml na pol pohára vody 40 minút pred alebo po jedle v trvaní 30 dní. U detí do 5 rokov v dennej dávke 3 ml na pol pohára vody, u detí vo veku 5-10 rokov 6 ml na pol pohára vody a u detí vo veku 10-15 rokov 9 ml na pol pohára vody.

Zloženie:

Farmakologicky čistá voda, alkoholový extrakt z dvadsiatich siedmich rastlín: (Aloe stromovitá/Aloe arborescens, Breza ovisnutá/Folia Betulae, Pamajorán obyčajný/Herba Origani vulgaris, Ľubovník bodkovaný/Herba Hyperici, Divá jahoda/Herba Fragariae vescae, Rozchodnica ružová/Rhodiolae roseae, Zemezlč/Herba Centauri, Nechtík lekársky/Flores Calendulae, Žihľava dvojdomá/Folia Urticae diolicae, Lipa malolistá/Tilia cordata, Borievka obyčajná/Fructus Juniperi, Rakytník rešetliakový/Fructus Hippophae, Petržlen záhradný/Radix Petroselini, Skorocel väčší/Folia Planataginis majoris, Sladké drievko/Rhizomata et radices Glycyrrhizae, Praslička roľná/Equisetum arvense, Rišavec šikmý/Inonotus obliquus, Šalvia lekárska/Salvia officinalis, Ruža šípková/Fructus Rosae, Všehojovec štetinatý/Radices Eleutherococci, Echinacea purpurová/Herba Echinacea purpureae, Repík lekársky/Agrimonia pilosa, Čajovník čínsky/Thea sinensis, Mačacie nohy/Herba Glechoma hederacea, Kalina obyčajná/Fructus Viburni, Palina pravá/Herba Artemisiae absinthiae, Materina dúška/Herba Serpylli, Invertný cukor

Tabuľka výživovej hodnoty

V 100 ml

V 15 ml (denná dávka)

Energetická hodnota (Kj/Kcal)

716/169

107,4/23,3

Bielkoviny (g)

0,1

0,015

Sacharidy (g)

40,3

6,045

Tuky (g)

0,8

0,12

Sodík (g)

0,06

                         0,009

Skladovanie:

Produkt uskladňujte na tmavých a suchých miestach. Uskladňujte do teploty 25°C  pevne uzatvorené.

Uskladnite mimo dosahu detí.

Výrobca:

Gramme-Revit GmbH
Im Oberdorf 10
99 428 Niederzimmern
Spolková republika Nemecko